Image اینستاشو قدرتمند ترین افزونه ی فیدخوان اینستاگرام Image Image Image Image
image
image
معرفی افزونه ی اینستاشو

قدرتمند ترین و محبوب ترین افزونه ی فید خوان اینستاگرام

امروزه بسیاری از سایت ها به منظور افزایش بازدهی و فروش خود از شبکه ی اجتماعی بسیار قدرتمند و جذاب اینستاگرام استفاده میکنند. Instafeed یک افزونه ی برتر و کاربردی برای نمایش پست های اینستاگرام در وردپرس است که با اتصال اینستاگرام به سایت وردپرسی شما و گرفتن فید اینستاگرام و ایجاد گالری های جذاب از تصاویر اینستاگرام و نمایش آنها در سایت وردپرس این امکان را فراهم میکند که پست های خود را به مخاطب نشان داده و آن هارا به سمت پیج اینستاگرامی خود هدایت کنید.
Image

ویژگی های برتر افزونه ی اینستاشو

سفارشی سازی رابط کاربر

وجود گزینه های متنوع طرحبندی که به شما امکان می دهد که پست های خود را با طرح های متنوعی در سایت وردپرسی خود قرار دهید.

طرح های رنگی زیبا

با سفارشی سازی رنگ ها از طریق 13 عنصر رابط کاربری و تنظیم رنگ مورد علاقه ی خود پست ها را در فید رنگارنگ اینستاگرام قرار دهید.

فیلتر های پر طرفدار

به کمک این افزونه امکان حذف عکس های غیرضروری و یا انتخاب عکس های خاص توسط لینک یا هشتگ های خاص وجود دارد.

استفاده از پنجره باز شو

پنجره بازشو پست ها را با تمام اطلاعات حساب اینستاگرام شما نمایش می دهد بازدید کننده وب سایت شما فقط باید یک تصویر را در پنجره بازشو باز کند.

کنترل کامل اندازه ها

InstaShow به شما امکان کنترل گالری را می دهد. همچنین شما قادر خواهید بود عرض ، فاصله و تعداد ستون ها و ردیف های آن را تنظیم کنید.

محدود کردن تعداد عکس ها

جدیدترین عکس هایی را که می خواهید در شبکه اینستاگرام نمایش دهید انتخاب کنید. فقط بهترین و جدیدترین فید را نشان دهید تا مخاطبان شما را متحیر کند.

طح بندی پست های اینستاگرام

طرح کاشی شبکه ای

طرح کاشی اسلاید

طرح کلاسیک شبکه ای

طرح کلاسیک اسلاید

همین حالا شروع کنید

ابزارک فید اینستاگرام خود را ایجاد کنید و با هدایت بازدید کنندگان سایت وردپرسی خود به پیج اینستاگرم در جهت افزایش تعداد فالور و بازدید پیج و برند سازی کسب و کار خود گام بردارید.