خرید از راست چین با استفاده از این افزونه ی کاربردی میتوانید دسترسی به بخش هایی از محتوای وبسایت خود اعم از برگه یا نوشته را با تعریف پلن های طلایی ، نقره ای و … به فروش برسانید . افزونه WooCommerce Membership

اعطای دسترسی به بخش هایی  از محتوای وبسایت

دسترسی به بخش هایی از سایت خود  اعم از برگه یا نوشته را با تعریف پلن های طلایی ، نقره ای و … ایجاد نموده و به فروش برسانید. لازم به ذکر است که برنامه های عضویت به طور مستقل از محصولات ووکامرس ایجاد می شوند
image
Image
image
Image

فروشگاه خود را به یک باشگاه خرید تبدیل کنید

عضویت به شما امکان می دهد محصولات را فقط برای اعضا ایجاد کنید تا سایت شما به یک باشگاه خرید تبدیل شود و اعضا می توانند آنها را خریداری کنند. یا به شما اجازه می دهد محصولات خاصی را منحصراً به اعضا ارائه دهید. همچین می توانید مشاهده محصول را به اعضا محدود کنید به این معنی که این محصولات در فروشگاه شما برای افراد غیر عضو قابل مشاهده نباشند.

اختصاص امتیازاتی مثل حمل و نقل رایگان به مشتریان وفادار

دادن امتیازاتی که مشتریان وفادار را تشویق به خرید مکرر از شما می کند ، باعث می شود تا مشتریان بیشتری به شما مراجعه کنند. با استفاده از این افزونه می توانید حمل و نقل رایگان را مستقیماً به اعضای خود ارائه دهید در حالی که سایر اعضای غیرمجاز را ملزم به رعایت سایر معیارها می کنید (مانند داشتن کوپن یا حداقل مقدار سفارش)
image
Image
image
Image

به اعضا با تخفیف ویژه پاداش دهید

شما میتوانید امتیازات خاصی به اعضای خود بدهید می توانید برای همه محصولات یا دسته های خاص از محصولات تخفیف مناسبی برای اعضا در نظر بگیرید.

دسترسی آسان به اطلاعات پنل کاربری برای اعضا

در حالی که مدیریت عضویت باید برای شما آسان باشد برای اعضای دیگر نیز باید آسان باشد. اعضا می توانند تمام اطلاعات لازم در مورد عضویت خود را در منطقه عضو پیدا کنند. اعضا می توانند از طریق صفحه “حساب من” با کلیک روی “مشاهده” برای هر عضویت به تمام اطلاعات مورد نیاز خود دست  یابند.
image
Image
image
Image

درونریزی یا برون ریزی اعضا

عضویت به شما امکان می دهد اعضا را به یک فایل CSV برون ریزی کنید تا بتوانید داده های اعضا را از WooCommerce خارج کرده و به ابزارهای دیگر برسانید.
همچنین می توانید اعضا را از طریق CSV برای افزودن عضویت جدید ، ایجاد کاربران جدید یا به روزرسانی گسترده اعضای فعلی با ادغام فایل خود با داده های موجود درونریزی کنید.

پروژه

با ما همراه باشید

با استفاده از  افزونه ی کاربردی  عضویت ووکامرس میتوانید دسترسی به بخش هایی  از محتوای وبسایت خود  اعم از برگه یا نوشته را با تعریف پلن های طلایی ، نقره ای و … به فروش برسانید . به کمک این افزونه شما میتوانید یک عضویت را که ممکن است دارای هر پلن دلخواهی برای اعضا باشد به عنوان یک محصول مستقل ایجاد کنید و به فروش برسانید . هم چنین میتوانید عضویت هارا به صورت دستی ایجاد کرده و به اعضا اختصاص دهید. این عضویت ها را بسته به امکاناتی که دارند بصورت  پلن های طلایی ، نقره ای و … تعریف کنید. هر کسب و کاری معمولا مشتریان وفادار خود را دارد شما میتوانید با استفاده از این افزونه امتیازات خاصی به اعضای خود اختصاص دهید یعنی برای محصولات خاص یا دسته های خاصی برای آن اعضا تخفیفاتی در نظر بگیرید.